Usługi dla przemysłu

 Specjalizujemy się w szkiełkowaniu i śrutowaniu stali INOX oraz w usuwaniu przebarwień po spawaniu. Oczyszczamy również zwykłą stal z zendry i innych zanieczyszczeń powstałych w trakcie produkcji.

Pracę wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie, z użyciem wysokiej jakości ścierniwa. W zależności od wymagań do oczyszczania strumieniowo-ściernego używamy mikrokulek szklanych, granulatu szklanego i śrutu nierdzewnego (chromowo-niklowy). 

Jesteśmy w stanie oczyścić do kilkudziesięciu tysięcy sztuk małych elementów miesięcznie. Maksymalne wymiary obrabianego elementu w naszej firmie to 150x150x100 cm. Większe prace wykonujemy z dojazdem do klienta.

Wykonujemy usługi między innymi dla klientów z Polski i Niemiec. 

Oczyszczone powierzchnie możemy zabezpieczyć odpowiednimi środkami według zaleceń klienta.

Usuwanie przebarwień po spawaniu

Przed szkiełkowaniem

Ważne, aby dostarczone elementy były odtłuszczone i pozbawione innych zanieczyszczeń. Ułatwi oraz przyśpieszy to cały proces.

Elementy po szkiełkowaniu

Podczas obróbki elementy są przepakowywane do pustych koszy w ilości, w jakiej do nas trafiły. 

Porównanie przed i po

Efekt końcowy zależny jest od użytego materiału. Dostosujemy odpowiednie ścierniwo oraz granulację według wymagań klienta.

Usuwanie zgorzeliny (zendry)

Usuwanie zgorzeliny (zendry) powstającej na powierzchni przedmiotów metalowych podczas produkcji. Do procesu oczyszczenia używamy szlaki pomiedziowej, korundu, śrutu staliwnego lub granulatu szklanego. 

Matowienie stali nierdzewnej przed lakierowaniem

Stal nierdzewna ma gładszą strukturę i lakier słabo trzyma się powierzchni, dlatego przed lakierowaniem wymagane jest wykonanie obróbki strumieniowo-ściernej w celu dobrego przylegania powłoki malarskiej do powierzchni.

Zabezpieczenie powierzchni po obróbce strumieniowo-ściernej

Szkiełkowanie konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej. Dla wymagających klientów oferujemy zabezpieczenie powierzchni specjalistycznymi środkami, które ochronią oczyszczoną stal przed korozją i zabrudzeniami.

W zależności od potrzeb, wykonujemy również usługi u klienta.

Zapraszamy do kontaktu w formularzu lub bezpośrednio pod adresem email - renowator.info@gmail.com

ZADZWOŃ:        723 869 666